למי מגיע החזר ?


למי מגיע החזר ?
למי מגיע החזר מס?

רוצים לבדוק אם אתם זכאים להחזר מס, אך מבולבלים מכל ההגדרות והמסמכים? אם כן, תנו לנו לעזור לכם.

חברתנו מציעה שירותי ייעוץ ובדיקה לזכאות להחזר מס בכלל והחזרי מס לשכירים בפרט. הצוות שלנו יעביר אתכם שאלון קצר לבדיקת זכאות להחזר מס. באמצעות השאלון נקבל מכם את הפרטים הרלוונטיים לגבי מקום העבודה, תלוש המשכורת והיקף המסים ששילמתם בשנת המס האחרונה.

איך תדעו אם אתם זכאים להחזר מס?

באופן כללי, כל מי ששילם מס הכנסה גבוה יותר מהמס אותו היה אמור לשלם, זכאי להחזר. החזרי מס נובעים מגבייה עודפת של מס במהלך שנת המס. עובדה זו מתבררת רק בסוף שנת המס. לכן יש מקרים בהם שיעור הניכוי במקור (מדי חודש) גדול מסכום המס ששכיר חייב לשלם בחישוב שנתי, עובדה אשר מובילה לזכאות להחזר מס מרשות המסים.

בשל ההגדרות הרבות בטופס הצהרת המס, לפעמים קשה לעובד לזהות מה רלוונטי אליו וכך מתפספסים סעיפים אשר יכולים לזכות אתכם בנקודות מס. לגבי החזר מס לשכירים, עיקר הפער בין גובה המס שירד לבין מה שהיה צריך לרדת בפועל, נובע משינויים שנעשו במהלך שנת המס, או מהגדרה לא נכונה של גובה משכורת שנתית.

אנחנו נבדוק זאת עבורכם!

ישנן מספר רב של סיבות שבגינן זכאים שכירים להחזרי מס: שכיר שעבד במספר מקומות עבודה, עובד שפוטר, תשלומים לפוליסת ביטוח חיים, תשלום מזונות ועוד.

נבצע שאלון בדיקת זכאות קצרה, וכך נוכל לדעת האם אתם זכאים להחזר מס.

החוקים המורכבים בתחום החזרי המס, דורשים התערבות מקצועית לטובתך, כך שתוכל לקבל החזר מס באלפי שקלים. אל תגיש את הבקשה בעצמך. ההמלצה היא להגיש בקשה להחזר מס באמצעות חברה אמינה ומקצועית בתחום החזרי המס.

הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם ויוציא לכם את כל טפסי ה-106 מכל מעסיק שהיה לכם ב-6 השנים האחרונות . נוציא עבורכם גם את כל האישורים מביטוח לאומי: אישור אבטלה, דמי לידה ועוד. אנו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, באדיבות ומקצועיות, עד להשגת התוצאות הרצויות.

את הבקשה להחזר מס יש להגיש בצורה מסודרת, מוקדם ככל האפשר. צרו קשר עוד היום לבדיקת זכאות להחזר מס.