חזון החברה


החזרי מס לשכירים • החזר מס הכנסה

הקמנו את צעדים פיננסים מתוך מטרה להפוך את תהליך בדיקת הזכאות להחזר מס, להליך פשוט עבור הלקוחות הפונים. את זאת אנו עושים באמצעות הקמת צוות יועצים רחב, הכולל אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון רב בתחום המס. הצוות שלנו מכיר היטב את החוק ומקפיד להתעדכן בכל שינוי או הטבה חדשה בנושא תשלום מסים ובמיוחד בכל הקשור להחזרי מס לשכירים.

אנו מאמינים שכל עובד צריך לבדוק אחת לשנה, את גובה המס אותו הוא שילם ובמידה ונפלו טעויות, אשר גרמו לעובד לשלם יותר מהנדרש על פי החוק, הוא ישתמש בזכותו כדי להגיש בקשה לקבלת החזר ממס הכנסה.

עם זאת, אנו יודעים כי בדיקת הזכאות והגשת הבקשה להחזר מס, יכולים להיות מתישים ומבלבלים. מדובר בבירוקרטיה סבוכה ובלא מעט ניירת ושני אלו גורמים לאנשים רבים להימנע מלפתוח בתהליך זה. לכן הקמנו את החברה במטרה להפוך את התהליך למובן ונגיש לכלל ציבור העובדים, כך שכל אחד יוכל לקבל את ההחזר המגיע לו על פי החוק.

החזון שלנו הוא לפשט את תהליך הבדיקה לזכאות מס, כך ששכירים ועצמאיים יוכלו לעשות זאת מבלי להירתע מהבירוקרטיה הכרוכה.

למה מומלץ להגיש בקשה לקבלת החזר מס דרכנו?

אתה יכול להגיש בקשה להחזר מס בעצמך, אך לא תמיד משתלם לעשות זאת לבד.

  • אם יש לך חוב במס הכנסה שאינך מודע לו, אתה עלול לקבל בקשה לתשלום במקום החזר כספי.
  • כיוון שאתה לא מכיר את כל הסעיפים בחוק, אתה יכול לאבד עשרות אלפי שקלים, שהיית יכול לקבל, אם היית מגיש בקשה להחזר מס דרך גורם מקצועי.
  • הגשת הבקשה חייבת להיות מלווה בכמות גדולה של מסמכים. אנו נחסוך לך את כאב הראש באיסוף המסמכים הנחוצים, זאת משום שאנו מקושרים למסופי רשויות המס - באפשרותנו להפיק עבורך את ההעתקים לטפסים החסרים.

תן לנו לעשות בשבילך את העבודה!