החזר מס לגרוש • החזר מס למשלם מזונות • החזר מס על תשלום מזונות


10 Jun

המשלם מזונות עבור ילדיו, אשר אינם נמצאים בחזקתו, זכאי להטבות מס. מי שטרם מימש את אותן הטבות מס, יכול להגיש בקשה לקבלת החזר מס. הטבות המס חלות על שנת המס שבה נולד הילד/ה ועד לשנה בה ימלאו לילד/ה 18 שנים.

גרוש החי בנפרד מילדיו ומבת זוגתו לשעבר, ואשר משלם עבור כלכלת ילדיו, נושא על עצמו נטל כלכלי גדול. לכן החליטו המחוקקים להעניק החזר מס על תשלום מזונות, על-מנת להקל על הנטל הכלכלי של משלמי המזונות. אך ורק לאחר הצגת הסכם גירושין או לחלופין פסק הדין המאשר את תשלום המזונות, זכאים הגרושים המשלמים מזונות לנקודות זיכוי ממס הכנסה עד שילדיהם מגיעים לגיל 18.

במידה והתגרשת והנך משלם מזונות עבור ילדיך, הינך זכאי לנקודת זיכוי ממס הכנסה, לכל ילדיך, עד גיל 18 בלבד. מעוניין לקבל החזר מס בגין תשלום מזונות? צור קשר ונברר זאת עבורך!

על מנת לקבל החזר מס בגין תשלום מזונות, חובה להגיש לרשויות המס הסכם מזונות חתום. מומלץ לפנות אלינו על מנת שנערוך עבורך בדיקה יסודית של מצבך. הגשת בקשה להחזר מס דרכנו מבטיחה שימומשו כל הזכויות שלך - הבקשה להחזר מס תוגש על-ידינו במלואה, לרבות כל הטפסים הנחוצים. אנו יכולים גם לסייע בתכנון של מימוש זכאויות משתנות, עקב שינוי בסטטוס המשפחתי, מספר הילדים וגילם.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.